Jak postupuji?

  1. Po prvotním kontaktu vás poprosím o pár fotek nebo obrázků, které se vám líbí a v jakém stylu chcete, aby byl výsledek focení. Každý má svojí představu a tohle je jedna z věcí, která velmi usnadní přípravu.
ukázka z portálu pinterest.com

2. Domluvíme se na focení v interiéru / exteriéru, případně prokonzultujeme oblečení a předměty, které budeme používat. Může se jednat o hračky, věnečky, fotografická pozadí a tak dále.

mám k dispozici věnečky, světýlka a další drobnosti

3. Po focení vám řeknu přibližný termín dokončení a odeslání vašich fotek. Většinou se snažím si udržet zpracování do 14 dní, ale záleží na mém pracovním vytížení. Pokud potřebujete fotky expresně, tak si určitě řekněte.

4. Fotky k úpravě vybírám já. Z jednoho focení dávám garanci výstupu minimálně 5 fotek. Pokud by se jednalo o větší zakázku, tak vše prokonzultujeme předem. Protože vím, jak může být čekání zdlouhavé, tak ještě před samotnou úpravou posílám malý náhled na vaše neupravené fotky.

náhledové obrázky

5. Výsledné fotky balím do souboru .zip, který je chráněný nějakým originálním heslem,. Heslo vám sdělím spolu s odkazem pro stažení fotek.

Fotky jsou vždy zabezpečeny heslem

6. Spolu s heslem posílám i odkaz pro stažení fotek. Oblíbila jsem si portál úschovna.cz, kde může být soubor uložený po dobu cca 14ti dnů.

7. Pokud se mi budou vaše fotky hodit do mého portfolia, případně bych pro ne měla jiné využití jako je vlastní reklama, tak se vás vždy zeptám na svolení je použít. Naprosto chápu, že se jedná o citlivá data.

8. Na své fotografie nikdy neumisťuji vodoznak (můj podpis).

Máte nějaké otázky? Neváhejte mě kontaktovat.